×

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Hergün 8.30 - 18.30

PARLAYAN ÇEKA ÇOCUK KULÜBÜ

2009 yılında kurulan şirketimiz, Akçaabat ilçesinde tek bir şube olarak hizmet vermekteydi. İlerleyen süreçte sektörde farklı ilçe ve il merkezlerinde hizmet vermeye devam ettik. Parlayan zeka çocuk kulübü ve Özel Bil Koleji olarak eğitim sektöründeki hizmetimize devam etmekteyiz. Gerek yönetim kadromuz gerek öğretmen kadromuz alanlarında deneyimli ve başarılı öğretmenler olup her bir çocuğumuzla özel ilgi ve alakayla çalışmaktayız. Tüm velilerimiz ve öğrencilerimiz bizim için değerli olup, 2009 yılından beri en iyi eğitim hizmetini vermeye devam etmekteyiz.

BAŞLIK HAKKINDA 1

Gerek yönetim kadromuz gerek öğretmen kadromuz alanlarında deneyimli ve başarılı öğretmenler olup her bir çocuğumuzla özel ilgi ve alakayla çalışmaktayız.

BİRDEN ÇOKA

2009 yılında kurulan şirketimiz, Akçaabat ilçesinde tek bir şube olarak hizmet vermekteydi. İlerleyen süreçte sektörde farklı ilçe ve il merkezlerinde hizmet vermeye devam ettik.

GÜÇLÜ BİRLİKTELİK

Parlayan zeka çocuk kulübü ve Özel Bil Koleji olarak eğitim sektöründeki hizmetimize devam etmekteyiz.

HIZ KESMEDİK

Tüm velilerimiz ve öğrencilerimiz bizim için değerli olup, 2009 yılından beri en iyi eğitim hizmetini vermeye devam etmekteyiz.

FAKTÖRLER

  • Görsel
  • İşitsel
  • Duyusal
  • Aile
  • Çevre

İSTATİSTİKLERİMİZ

150+

ÖĞRENCİ KAPASİTESİ

1500+

SAAT EĞİTİM

%100

EBEVEYN MEMNUNİYETİ

60+

FEN LİSESİ YERLEŞİMİ

GELECEĞE BİZİMLE HAZIRLANIN

Çocuklarınızı başarılı bir eğitim ve sosyalleşme ile birlikte geleceğe hazırlıyoruz.

TOP